Ameliyatsız Badem Göz Uygulaması - Dr Gülfer İNCİ - İstanbul

Badem Göz Estetiği operasyonları göz estetiğini sağlamak ve asimetrik duruşu önlemek için yapılan bıçaksız estetik operasyonlara denilmektedir. Elbette anomaliler dışında, bu göz tipine sahip olmak isteyenlerin de tercihen bu uygulamayı yaptırabilmeleri mümkündür. Elbette bunun için hekim onayı gerekli olacak ve uygunlu kararlaştırıldıktan sonra operasyon gerçekleştirilecektir.

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

  • Badem Göz Estetiği operasyonları Ameliyatsız ve yapılacak bölgenin uyuşturulması sonucunda kalın ipler ile kaş ve göz çevresinde yapılan estetik işlemleridir. Hastanın göz estetiğini sağlayacak uygulamanın gerçekleştirilebilmesi için öncelikle projeksiyon yapılır ve doğru tasarımın ardından operasyon gerçekleştirilir.
  • Ameliyatsız badem göz işlemlerinde uzman hekimlerin çalışmaları sonucunda 8 yıla kadar kalıcılık göz ile görülebilmektedir. Bu durum vakanın komplikasyonlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Hijyen ve Temizlik

Badem göz estetiği operasyonları sonrasında bölgenin mutlaka temiz tutulması ve toz duman gibi unsurlardan uzak durması gereklidir. Hekimin önerdiği süre zarfında mutlaka istirahat edilmeli ve dış etkilerden korunmak gereklidir. Hijyen tüm cerrahi operasyonların ardından en dikkat edilmesi gereken husustur.

  • Makyaj ve Kozmetik Ürünler

Göz kapaklarını doğrudan etkileyen ürünler ve göz kapağı üzerine elle müdahale etmek operasyonun etkilerini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Hekiminizin belirleyeceği ürünler dışında hiçbir ürünü kullanmamalısınız. Aks halde açık yaraların söz konusu olmadığı operasyonlarda dahi, olumsuz etkilerle karşılaşabilmek mümkündür.

  • Sıcak-Soğuk Su Etkileri

Operasyon sonucunda bölgenin mümkün derecede aşırı sıcak ve soğuk su ile temasının olmaması gereklidir. Operasyon sonrasında işlemin yerleşmesi belli bir zamanı kapsar. Bu süre zarfında operasyon bölgesi özellikle sıcaklık etkilerinden uzak tutulmalıdır. Aksi durumda operasyonda kullanılan araçların formu bozulabilir ve işlem etkisiz hale gelebilir.

Daha Fazla Bilgi Alın.

Ameliyatsız Badem Göz Uygulaması ile ilgili bilgi almak için (0212) 660 5662 veya (+90) 545 412 4345 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.