Meme Dolgusu - Dr Gülfer İNCİ - İstanbul

Meme dolgusu işlemi, göğüslere hacim kazandırmak veya düzensizlikleri gidermek için ameliyatsız olarak uygulanabilen, memeyi büyütme tekniklerinden bir tanesidir. Silikon ile Meme büyütme ameliyatı tüm dünyada yaygındır fakat cerrahi operasyondan çekinen ve bu işin daha pratik olarak halledilmesini isteyenler için meme dolgusu yaptırmak iyi bir seçenektir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Meme Dolgusu Uygulaması

Meme Dolgusu, göğüsleri oldukları bedenden 1-2 üst bedene çıkartmak, önemli olmayan hafif bir sarkmayı düzeltmek, göğüslerdeki boyut ve hacim durumlarını istenildiği gibi ayarlamak, çok fazla olmayan hafif doğal bir dolgunluk ve canlı, diri bir görünüm sağlamak gibi nedenlerle uygulanmaktadır. Göğüslerdeki sarkma konusunda da farklı tekniklerle müdahaleler yapılabildiğinden ötürü, meme dolgusu daha çok küçük çaptaki sarkma problemlerinde tavsiye edilmektedir. Daha önemli sarkma problemleri için meme dikleştirme ameliyatlarından iyi bir sonuç alınabilir.

Meme Dolgusu İşlem Süresi ve Operasyon Sonrası

Meme dolgusu uygulaması lokal anestezi altında yapılmakta olup, duruma göre 30-60 dakika arasında bir süreye ihtiyaç duyulmaktadır. Ameliyatsız olarak göğüslerinizi büyütme işlemi olan meme dolgusunun yapılmasından sonra normal yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz. Hafif bir şişlik oluşması bu aşamada normaldir ve bir hafta sonra ortadan kalkacaktır.

Daha Fazla Bilgi Alın

Meme Dolgusu Uygulaması ile ilgili bilgi almak için (0212) 660 5662 veya (+90) 545 412 4345 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.