Services Arşiv - Dr Gülfer İNCİ - İstanbul
Categories:

Biyografi

Dr. Gülfer İNCİ

1979 yılında 3 çocuklu bir ailenin ortancı ve tek kızı olarak  Diyarbakır’da doğdu.İlk orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1996 yılında  Gazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümüne girdi.1997 yılında tekrar girdiği öğrenci seçme yerleştirme sınavında Fırat Üniversitesi Tıp fakültesini kazandı.2004 yılında bu üniversiteden mezun oldu.Tunceli,Elazığ ve Van’da doğu görevlerinde bulundu.2007 yılında İstanbul’a geldi ve türkiye cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı kurumlarda 1.basamak sağlık hizmetlerini yürüttü.2015 yılında TC.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından işyeri hekimliği yetki sertifikasını aldı.

Mülteci çocukların yaşamış oldukları savaşın travmalarını atlatmalarına bir nebze yardımcı olabilmek adına’ The ARC ’ (Art for refucue children) projesini hayata geçirdi. Bu çocuklar için resim ve dil atölyesi açtı. Bu çalışmalar için UMUD(Uluslararası Mülteciler Derneği)’ni kurdu. Yoğun iş temposu nedeniyle dernek çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

    2017 yılında Dr. Luc Dewandre tarafından düzenlenen Uluslararası Estetik Mezoterapi eğitimine katılarak sertifika aldı. Bu süreçte Medikal Estetik alanında çok sayıda eğitim konferans ve seminere katıldı.2019 yılında Medipol Üniversitesi tarafından düzenlenen İleri  Mezoterapi teknikleri eğitimine katılarak bakanlık tarafından verilen yetki belgesini aldı. Bu tarihten itibaren İstanbul Bakırköy’de kendisine ait muayenehanesinde yüz ve vücut şekillendirme, cilt gençleştirme, sağlıklı yaşam tedavileri, kaliteli yaş alma süreçlerine dair hizmetler yürütmektedir.19 yaşında bir kız çocuğu annesidir. Kızı Amerika Boston’da eğitimine devam etmektedir. Onun için tam bir hayvan sever diyebiliriz.2 at, 2 köpek ve bir kedi sahibidir. Seyahat etmeyi ve resim çekmeyi ,at binmeyi çok sever.

    

EmSlim

Sadece 30 dakikalık tedavide EMSLIM, kaslarınızın 20.000 kereden fazla çalıştırarak , yoğun bir egzersiz yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Buna inaktif egzersiz denir , bu egzersiz kas gelişimi sağlayıp yağ yakımı yapar.

More Info

GÜLÜŞ ESTETİĞİ TASARIMI (GUMMY SMİLE TOKSİN UYGULAMALARI)

   Yüz bir bütün olarak değerlendirildiğinde şüphesiz bunun en önemli parçalarından birisi estetik bir gülüşe sahip olmaktır.Son zamanlarda çene cerrahisi,implant ve lamina uygulamalarındaki gelişmeler bunun önemini birkez daha ortaya koymuştur.Gülümseme sırasında dişlerdeki görünüm ne kadar önemliyse diş etlerinin görünmemesi de bi o kadar önemlidir.Gülümseme sırasında diş etleri yoğun olarak görünen bireylerin bundan kurtulmak için başvurdukları en sık yöntem botilinum toksin uygulamalarıdır.Üst dudak bölgesinin belli noktalarına uygulanacak botilinum toksin ile çok daha estetik güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alert Message

Gülüş Estetiği Tasarımı ile ilgili bilgi almak için (0212) 660 5662 veya (+90) 545 412 4345 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Enzimatik Lipoliz (Bölgesel İncelme)

Lipoliz PPC (fOSFOTİDİLCOLİN) kullanılarak yağ hücrelerinin parçalanması ve yağların dışarı çıkmasını sağlayarak sistemik dolaşıma katılıp idrarla vücuttan uzaklaşmasını sağlayan uygulamanın genel adıdır..

More Info

Leke Tedavisi

Zamanla güneşe maruz kalma, belirli ilaçlar ( çeşitli ilaçlar ve hormonlar), tek başına genetik durumlar, yüze uygulanan kimyasallar veya makyaj malzemeleri, kahverengi lekelerin veya güneş lekelerinin oluşmasına neden olur. Genel olarak kahverengi lekeler yüksek miktarda pigment hücresinin bulunmasının bir sonucudur. Hormonsal değişiklikler veya mor ötesi ışığa maruz kalındığında, lekeler koyulaşır.

More Info

Masseter(Diş gıcırdatma Uygulaması)

Masseter kası botilinum toksin uygulaması, yüzün alt kısmında çok daha yumuşak, feminen bir görünüm yaratmakla kalmıyor diş sağlığı için koruyucu bir uygulama olarak da ön plana çıkıyor.

More Info

Botulinum Toksin ile Migren Tedavisi

Migren tedavisinde asıl amaç, kişinin migren ataklarının sıklığını azaltmak, atak sırasındaki şikayetleri en aza indirmek ve ağrı şikayetlerini kısa sürede durdurmaktır. Yaşam kalitesini arttırmaya yönelik planlanan tedavide kişiye özel bir tedavi planı uygulanmalıdır. Bu nedenle kişinin yaşı, cinsiyeti, kilosu, yaşam alışkanlıkları, beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Tedavide yaşam alışkanlıklarının uygun şekilde düzenlenmesi de başarı oranını arttıran faktörlerdendir.

More Info

Saç Mezoterapisi

Tedavi iki bölümden oluşup seanslar şeklinde uygulanır. En az iki aylık kürler halinde düzenlenir ve haftada 1-2 kez uygulanır. İlk bölüm saç köklerini güçlendirmek içindir. Vitaminler ve saç kök hücresini besleyen kokteyl mikroenjeksiyon yöntemi sayesinde dökülmekte olan saçlı deriye enjekte edilir. İkinci bölüm ise dökülmeyi önlemek içindir.

More Info

Meme Dolgusu

Meme dolgusu işlemi, göğüslere hacim kazandırmak veya düzensizlikleri gidermek için ameliyatsız olarak uygulanabilen, memeyi büyütme tekniklerinden bir tanesidir. Silikon ile Meme büyütme ameliyatı tüm dünyada yaygındır fakat cerrahi operasyondan çekinen ve bu işin daha pratik olarak halledilmesini isteyenler için meme dolgusu yaptırmak iyi bir seçenektir.

More Info

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Özellikle çevre dokulara zarar vermemesi nedeniyle göz çevresinde bu tedavi uygulanmaktadır. Göz kapağındaki sarkma torbalanma ve kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır. Ayrıca göz etrafındaki siğil, ben, leke ve yara izlerinin giderilmesinde kullanılmaktadır.

More Info

Ameliyatsız Badem Göz Uygulaması

Badem Göz operasyonları göz estetiğini sağlamak ve asimetrik duruşu önlemek için yapılan bıçaksız estetik operasyonlara denilmektedir. Elbette anomaliler dışında, bu göz tipine sahip olmak isteyenlerin de tercihen bu uygulamayı yaptırabilmeleri mümkündür. Elbette bunun için hekim onayı gerekli olacak ve uygunlu kararlaştırıldıktan sonra operasyon gerçekleştirilecektir.

More Info