Soğuk Lipoliz ile Bölgesel İncelme - Dr Gülfer İNCİ - İstanbul

  Soğuk lipoliz 

Soğuk lipoliz ile incelme , yağ hücrelerinin -10 derecede ve vakum etkisiyle küçültüldüğü ve parçalandığı , kalıcılığı yüksek bir bölgesel incelme tedavisidir.

Hepimizin vücudumuzda rahatsız olduğu diyet ve spora rağmen kurtulamadığı bölgesel fazlalıkları vardır. Peki bunlardan tek seansla acısız ağrısız cerrahi olmadan  kurtulabileceğinizi söylesek ne dersiniz?

Özellikle bel, basen, göbek ve gıdı bölgesindeki fazlalıklarınızdan kurtulmak için soğuk lipoliz en etkili tedavi yöntemlerinden biridir.

Gelin öncelikle Soğuk lipolizin mantığını çözelim

Yağlanmanın olduğu bölgeye vakumlu proplar yerleştirilerek min 45 dakika maksimum 1 saat boyunca yağ hücrelerinin -10 derecede dondurularak hacminin küçültülmesi esasına dayalı yöntemin adıdır soğuk lipoliz.Burda şunu vurgulamak gerekir işlem sonrası kilo kaybınız olmayabilir fakat bölgede 1 yada 2 bedene kadar incelme (5 ila 10 cm)görebilirsiniz.2 ile 4 hafta içinde işlemin etkilerini görmeye başlamak mümkündür.Bu etki 3 ila 6 aya kadar devam eder.İşlemi en erken 2 ay  sonra tekrarlatabilirsiniz.

Uygulamadan Sonra Yapılacaklar

Mükemmel sonuçları olan son derece güvenli, FDA onaylı bir cihaz ve yöntem olan bu uygulama tamamlandıktan sonra lenf sistemini harekete geçirmek için bölgeye masaj uygulanması ve hastaya o gün için 3 lt su içmesi önerilir. Küçülen ve parçalanan yağ hücrelerinin bu yolla vücuttan uzaklaşması sağlanır.

      İşlem sonrası 4 hafta boyunca bol su ile lenfatik dolaşımı hızlandırmak ,fiziksel aktivitede bulunmak,ve yağlı beslenmeden uzak durmak önemlidir.

Neden Tercih Etmeliyim?

Öbezite cerrahileri sonrası yada bölgesel yağ aldırma işlemleri sonrası ciltte sarkmalar olduğu halde soğuk lipoliz incelmeyle beraber sıkılaşmayı da sağladığında sarkma oluşturmaz.En önemlisi sizleri sevdiklerinizle geçireceğiniz anlardan yada sosyal yaşantınızdan alıkoymaz.Ameliyathane ve cerrahi masrafları düşünüldüğünde çok çok daha ekonomiktir.

        Sonrasında karın bacak kol kaslarında şekillenme isteyen hastalar soğuk lipoliz ve Akustik şok dalga terapilerini kombinleyebilirler.Doktorunuzun gerek görmesi  halinde birkaç seans Akustik şok dalga terapilsiyle pürüssüz bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kimler yaptırabilir?

Bikinisini ,mayosunu özgüvenle giymek isteyen ve bunu hemen isteyen,mezuniyet partisinde mükemmel görünmek isteyen ve istediği gelinliği ile  en özel gününde göz doldurmak isteyen isteyen herkes soğuk lipoliz yaptırabilir.FDA onaylı bir işlem olup hiçbir risk taşımamaktadır.Her yaştan kişinin güvenle yaptırabileceği bir bölgesel incelme tedavisidir.

Soğuk Lipoliz ve Bölgesel İncelme ile ilgili bilgi almak için (0212) 660 5662 veya (+90) 545 412 4345 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.