EmSlim - Dr Gülfer İNCİ - İstanbul

Sadece 30 dakikalık tedavide EMSLIM, kaslarınızın 20.000 kereden fazla çalıştırarak , yoğun bir egzersiz yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Buna inaktif egzersiz denir , bu egzersiz kas gelişimi sağlayıp yağ yakımı yapar.
Klinik testler EMSLIM uygulaması ile vücudun kas kütlesini % 18’e kadar arttırırken, % 21’e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor. Enerji, derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametler ile, kasları harekete geçirerek yoğun bir biçimde çalıştırır.
Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.

 • EMSLIM uygulaması, hastalar uzanırken yoğun egzersiz yapmasını sağlar.
 • 2-3 gün aralıklarla uygulama yapılması tavsiye edilir. İyileşme süreci yoktur.
 • Hastalar uygulama sonrası hemen günlük rutinlerine geri döner. Genel olarak hastalar 4-6 seans arası, haftalık olarak EMSLIM uygulama programı oluşturabilirler.
 • Genel sağlık problemi olmayan her kadın ve erkek uygulamayı yaptırabilir. Son teknolojinin vücut bulmuş hali olan bu cihaz ile hayalerdeki fit vücuda sahip olabilirsiniz. EMSlim Nasıl Etki Eder? EMSlim uygulamasının elektromanyetik etkisiyle hasta yattığı yerden, 30 dakikada gibi kısa bir sürede 20 bin mekik çekmeye denk gelen bir egzersiz yapmış olur ki, spor yaparak 20 bin mekik çekebilmek, aylarca bile ulaşması imkansız bir skordur. EMSlim, herkesin hayal ettiği kaslı vücuda sahip olmasını inanılmaz derecede kolaylaştıran elektromanyetik alanı sayesinde, istenilen bölgedeki kas ve kas gruplarına kısa sürede yüksek yoğunluklu egzersiz uygulaması yaparak, yağ yakımını ve kas gelişimini sağlar.
  1) Yağ Yakımını sağlar Yağlanma, vücudun günlük olarak aldığı kalori ile harcanan kalorinin dengeli olmadığı durumda bedenin yakamadığı yağı depolaması gibi düşünülebilir. Yoğun egzersiz, vücutta biriken yağın enerji olarak kullanılmasını sağlar. Ayrıca EMSlim metabolizmayı hızlandırdığı için yağ yakımını uzun süre desteklemeye devam eder. Egzersizlerin en büyük etkisi tüm dokulardaki oksijen miktarının artmasıyla kan dolaşımının harekete geçmesini ve lenf drenaj sisteminin uyarılmasını sağlamaktır. Çünkü dolaşım bozukluğu yağ dokusunun büyümesine neden olur, lenf drenaj sistemi iyi çalışmadığında fazla yağ ve diğer atıklar vücuttan tahliye edilemediği için, depolanır. EMSlim, yağ doku üzerindeki direkt etkisi ve metabolizmik sonuçlarıyla, cihazlı sistemler arasında maksimum yağ yakımını sağlayan en etkili uygulamadır. 
  2) Kas Güçlendirir: Hiit+Hypertrophy (Combo 1), Hypertrophy+Strength (Combo 2), Kas Kuvveti Arttırma, Kas Hacmi Büyütme, Yüksek Yoğunluklu İnterval Antrenman gibi uygulama seçenekleri bulunan Em Slim karın kasları, popo kaldırma (gluts), omuz ve kollar, ön ve arka bacak kasları üzerinde ayrı ayrı çalışan egzersiz programları sayesinde kas kütlesini artıran, etkili bir kas güçlendirme cihazıdır. Egzersizler, her kas ve kas grubu için özel olarak programlanabilir ve spor yaparak ulaşması zor kas grupları dahi bu şekilde kolayca çalıştırabilir. 

EMSlim Uygulamasının Avantajları 

EMSlim uygulaması ile bedende elde edebileceğimiz değişimleri şöyle sıralayabiliriz;   

 • Bölgesel incelme sağlar.
 • Kan dolaşımı harekete geçirir.
 • Lenf drenaj sistemini destekler.
 • Metabolizma hızını artırır.
 • Vücut kitle indeksini dengelemeye yardımcı olur.


Seans sayısı uygulama bölgesine göre değişse de genel olarak 4 ile 8 seans olup haftada 1-2 seans ayarlanabilir.

Em Slim yeni jenerasyon yüksek yoğunluklu elektromanyetik teknolojisi ile vücut yapılandırma uygulamasının avantajlarını sıralamak gerekirse; 

 • Ameliyatsız vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama yöntemidir. 
 • İyileşme dönemlerine gereksinim duyulmaz.
 • Sosyal ve iş hayatına ara vermeniz gerekmez.
 • Herhangi bir kesi ve yara izi bırakmadan incelme, sıkılaşma sağlar.
 • EMSlim ile Selülit Tedavisi Selülit karşıtı en başarılı uygulamalardan birisi EMSlim cihazıdır çünkü selülite neden olan her şeyi aynı anda ortadan kaldıran harika bir sistemidir. Deri altında büyümüş ve deforme olmuş yağ dokusunu yoğun egzersiz programı ile yakar, kas kütlesini güçlendirir, dolaşım problemlerini ortadan kaldırır. Kısa sürede portakal kabuğu görünümünün yerini ışıl ışıl bir ten ve pürüzsüz bacaklar alır. EMSlim Hakkında Sık Sorulan Sorular 1. Kimler EMSlim yaptıramaz?Hamile kadınlar ve kalp pili olan kadın ya da erkekler dışında isteyen herkes yaptırabilir. 4. EMSlim ağrı yapar mı?Uygulama sırasında herhangi bir ağrı hissedilmez fakat kaslar yoğun bir şekilde çalıştırılmıştır bu sebeple uygulamadan sonraki birkaç gün kaslarınızı hissetmeniz, ufak tutulma ağrıları beklenen durumlardır.

Alert Message

EmSlim ile ilgili bilgi almak için (0212) 660 5662 veya (+90) 545 412 4345 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.